PHTYD 16. Antalya İstişare Toplantısı

Bu yıl 16.sı düzenlenen Profesyonel Halı Temizleyiciler Yardımlaşma Derneği (PHTYD) Antalya İstişare Toplantısına iştirak ettik. Toplantıya Başkanlık yaparak açılış konuşmasını yaptık. 31 Ocak günü Aska Otele giriş yaparak meslektaşlarımızla hasbihal ederek, yeni üyelerimizle tanışmalar ve misafirlerimizin otele yerleşmelerinde yardımcı olduk.

PHTYD Başkanı Kadir

1 Şubat günü toplantılar ile etkinliğimiz devam etti. PHTYD Başkanı olarak açılış konuşmamızın ardından değerli konuşmacılarımız mikrofonu aldılar:

İlk olarak Av. Levent DAĞDEVİREN “Halı yıkama sektöründe düşük fiyatla mücadele” konulu konuşmasını dinledik. Bizlerin de sık sık dile getirdiğimiz bu konuda önemli bilgiler verildi. Maalesef halı yıkama sektöründe düşük fiyat sorunu yıllardır var olan, bir çok tüketiciyi mağdur etmektedir. Düşük fiyat demek malzemeden kısmak, ucuz malzeme ve ekipman kullanmak demektir. Bu da tüketiciye olumsuz şekilde yansımaktadır. Düşük fiyatla mücadelede mahkemeye başvurmaktan çekinilmemesi, her emeğin bir karşılığı olduğu gibi mahkeme süreci sonunda da karşılığını alacağımızdan bahsetti Levent Bey.

Levent Beyin ardından halı yıkama ve bakım uzmanı Mehmet Börek Bey sahneye çıkarak tecrübelerinden, halıdaki hasarı nasıl giderdiğinden bahsetti. Mehmet beyin ardından öğle yemeğine geçildi. Yemek sonrası Tüketici Başvuru Merkezi Onursal Başkanı Aydın AĞAOĞLU sahneye çıkarak yine tecrübelerinden, hizmet sektöründeki sıkıntılardan, müşteri memnuniyeti gibi konulardan bahsetti.

Bu yıl ilk defa Başkanlık yaptığımız bu etkinlikte emeği geçen tüm meslektaşlarımıza ve katılım sağlayan tüm üyelerimize teşekkür ederiz.
Kadir ÖZKARAKAŞOĞLU
PHTYD Yönetim Kurulu Başkanı

PHTYD Toplantısı Hatıra Fotoğrafı

Yorum bırakın

Scroll to Top