Hakkımızda

Hakkımızda

1981 yılından bugüne İstanbul’da Kuru Temizleme, Perde Temizleme, Koltuk Yıkama ve Halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, firmamızda son teknoloji makineleri, profesyonel leke ilaçlarını ve ekolojik şampuanlar kullanmaktayız.

Yaşam alanlarınızda kullandığınız halılarınız, perdeleriniz, koltuklarınız, yataklarınız ve giyim eşyalarınız zamanla kirlenerek bakteri biriktirir ve hastalıklara davetiye çıkarır. Dolayısıyla bunların derinlemesine bir temizlikten geçmesi gerekmektedir. Özellikle sağlığımız için çok hassas bir konudur temizlik. Firmamız her türlü hijyen kurallarına riayet ederek mükemmel bir temizleme yapmaktadır. Kullandığımız ekolojik şampuanlar ile doğaya zarar vermeden mükemmel temizlik yapmaktayız.

Her geçen gün hizmet ağımızı genişleterek sizlere daha kaliteli hizmet vermek için çalışıyoruz. Profesyonel Temizleme Hizmetimizden sizler de yararlanabilirsiniz. Verdiğimiz hizmetlerle ilgili ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki başlıklara göz atabilirsiniz.

tezal temizleme hizmetleri

Halı Yıkama

İstanbul’da özellikle Anadolu yakasına profesyonel halı yıkama hizmeti veren firmamız kalitesi ile öne çıkmaktadır. 36 yıldan fazla bir süredir halı yıkama işinde olan firmamız her çeşit ve ebattaki halılarınızı arıtılmış suyla yıkayarak maksimum temizlik elde etmektedir. Ayrıntılı bilgi için halı yıkama sayfamıza göz atabilirsiniz.

Yerinde Halı Yıkama; Duvardan duvara halılarınızı Profesyonel halı yıkama personelimiz ile, yerinde profesyonel makine ve kimyasallarla derinlemesine temizliyoruz. Yerinde halı yıkama ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için buraya bakabilirsiniz: Yerinde halı yıkama

Perde Yıkama

Bildiğiniz gibi günümüzde o kadar çok perde çeşidi vardır ki işin içinden çıkmak her geçen gün zorlaşmaktadır. Bu kadar çeşidi olan perdelerin de temizliği ve yıkanması farklılık göstermektedir. Firmamız her çeşit perdenizi titizlikle yıkayıp, ütüleyip adresinize kadar getirmekte hatta yerlerine kadar asmaktadır. Perde yıkama sayfamızı mutlaka incelemenizi öneririz.

Yorgan Battaniye Yıkama: Kaz tüyü, yün veya polyat malzemeden üretilen yorganlarınızı sanayi tipi makinelerimizde hiç bir zarar vermeden temizliyoruz. Yorganların evlerimizde temizlenmesi çok zordur. Çamaşır makinelerine sığmazlar, dolayısıyla profesyonel destek almalısınız. Tezal Temizleme Hizmetleri olarak ücretsiz servisimizden yararlanabilirsiniz.

Yatak Temizleme: Yatakların temizliği çok önemlidir. Her ne kadar çarşaf veya alez kullanılsa da yataklar en az yılda bir kez yıkanmalıdır. Firmamız yüksek güçlü vakum makinemiz ile yataklarınızı derinlemesine yıkamaktadır.

Ücretsiz Servis: Firmamız Üsküdar ve çevre ilçelere ücretsiz servis hizmeti vermektedir. İstanbul geneline hizmet vermek için servis ağımızı gün gün genişletmekteyiz. Servis ağımız ve uzak mevkiler için telefonla bilgi alabilirsiniz.Telefonla bizden daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Koltuk Yıkama

Koltuk, çekyat ve oturma gruplarınız için yine profesyonel yıkama hizmeti sunuyoruz. Firmamız uzman kadrosu ile adresinize gelerek koltuklarınızı naturel şampuanlarımız ile yıkamaktadır. Lekeli olan koltuklarınız için özel leke çıkarıcılarımız ile % 95 oranında net sonuç almaktayız. Profesyonel makinelerimiz ile koltuklarınız detaylı bir temizlik ile kirlerden arındırılır. Daha sonra makinelerimiz aracılığıyla üzerindeki su vakumlanarak çekilir ve temizlik işlemi sonlandırılır. Koltuk yıkama sayfamızda daha detaylı bilgiler yer almaktadır.

Kuru Temizleme

Kuru temizleme işine 1980’li yıllarda girdik ve günümüze kadar büyüyerek devam ettik. Özellikle Üsküdar ve çevresine hızlı servis ile kuru temizleme hizmeti vermekteyiz. Her çeşit giysiniz firmamızda kuru temizlemeden geçerek ütülenmiş bir şekilde teslim edilmektedir. Kuru temizleme sayfamızda geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kurulduğumuz ilk günden itibaren kaliteye büyük önem vermekteyiz. Her geçen gün müşteri ağımızı genişleterek kaliteli hizmet anlayışını hem yaymakta hem de örnek bir firma olmaktayız. Firmamız resmi kayıta büyük önem vermektedir. Başka Kuru temizlemeciler odası olmak üzere tüm resmi kayıtlarımız vardır. Hakkımızda sayfamızda ayrıntılar mevcuttur. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, temiz günler geçirmenizi dileriz. Başlıca hizmet ağımız şunlardır:

Scroll to Top