Kadıköy Halı Yıkama

Kadıköy halı yıkama hizmetimiz ile ilgili bilgilere yer vereceğiz. Tezal Halı yıkama olarak Kadıköy’e ücretsiz servis hizmeti vermekteyiz. Lütfen ayrıntılı bilgi için bizi arayınız.

Kadıköy’de profesyonel halı yıkama

Profesyonel halı yıkama firması arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Bizden fiyat almadan halılarınızı yıkatmayınız.

ataşehir halı yıkama

Halı yıkama evlerimizin veya iş yerlerimizin olmazsa olmazları arasındadır. Günümüzün büyük bir kısmı halıların üzerinde geçmektedir. Dolayısıyla rutin olarak belirli aralıklarda halıların temizlenmesi gerekmektedir. Mevcut evlerimizde veya iş yerlerimizde halıların temizlenmesi başlı başına sorun teşkil etmektedir. Firmamız sizi bu dertten kurtararak uygun fiyata ve hijyen bir şekilde sizlere hizmet vermektedir.

Kadıköy halı yıkama firmaları arasında firmamız öncü kuruluşlardandır. 1980 yılından itibaren hizmet vermekteyiz.  Bir telefon ile bize ulaşmanız halinde güler yüzlü personelimiz halılarınızı adreslerinizden alarak fabrikamızda temizleme işlemine başlar.

profesyonel halı yıkama
Scroll to Top