Çekmeköy Halı Yıkama

Çekmeköy halı yıkama, ilçemize profesyonel halı yıkama hizmeti vermekteyiz. 1981’den beri profesyonel halı yıkama sektöründe  % 100 Garantili halı yıkama yapmaktayız. Firmamız Çekmeköy ilçesine ücretsiz servis hizmeti vermektedir. Titiz bir halı yıkama ile halılarınız bizde derinlemesine temizlenmektedir. Firmamıza halı yıkama konusunda güvenebilirsiniz.

Firmamız Çekmeköy halı yıkama fabrikaları arasında önde gelen bir halı yıkama fabrikasıdır. Verdiğimiz kaliteli hizmet bizi diğer halı yıkama fabrikalarından ayırmaktadır. 30 yıllık halı yıkama geçmişimiz bunu kanıtlar derecesindedir. İstanbul Çekmeköy ve bir çok ilçede halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Çekmeköy halı yıkama fabrikaları profesyonel anlamda halı yıkayan firmalardan oluşmaktadır. Bunlar içinde öne çıkan firmamız haklı gururunu yaşamaktadır.

Telefon Numaramız : 0216 342 20 20

halı tamiri

Tezal Çekmeköy halı yıkama olarak yakın ilçelerde de halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Üsküdar, Ataşehir başlıca hizmet alanlarımızdır. Ümraniye halı yıkama için firmamızı tercih edebilirsiniz. Ümraniye’nin tüm semt ve mahallelerine halı yıkama servisimiz vardır. Ümraniye’nin en iyi halı yıkama firmaları içinde firmamız ilk sıralarda yer almaktadır.

Çekmeköy’de halı yıkama

Çekmeköy’de halı yıkama kaliteli bir halı yıkama firması arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Çekmeköy’de en iyi halı yıkama firması olduğumuzu yıkadığımız halılarda görebilirsiniz. Kaliteden ödün vermeden son teknoloj makineler ile ve ekolojik halı şampuanları ile halılarınız ilk günkü gibi temizleniş halde teslim edilir. Firmamıza bu konuda güvenebilirsiniz. Memnun kalmadığınız halı yıkama işleminin ikincisini ücretsiz olarak yapmaktayız. Her türlü halınızı ( shaggy, kilim, makine halısı, çin, nepal, hint halısı vb. ) firmamız titizlikle % 100 garanti ile yıkamaktayız. İstanbul Çekmeköy ve çevre ilçelere kaliteli halı yıkama hizmeti veren firmamız her geçen gün servis ağını genişletmektedir.

Çekmeköy’de halı yıkama fiyatları

Her türlü halıyı yıkayan firmamızın uygun fiyat politikası ile müşteri memnuniyetini kazanmış durumdayız. Kaliteli malzeme ve ekipman kullanmamıza rağmen minimum kar oranı ile uygun fiyata halılarınızı yıkıyoruz.  Bizimle iletişime geçmeniz durumunda sizlere daha ayrıntılı fiyat teklifi vereceğimizden emin olabilirsiniz. Fiyatlarımızı şu sayfadan görebilirsiniz: https://www.tezal.com.tr/fiyat-listesi Çekmeköy’de kaliteli ve sorunsuz bir halı yıkama firması için bizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Çekmeköy halı yıkama firmaları içinde kaliteli bir halı yıkama işi yaptırmak istiyorsanız bizi tercih edin.

profesyonel halı yıkama
Scroll to Top