Ataşehir Halı Yıkama

Ataşehir halı yıkama hizmetini kaliteli, garantili ve hızlı bir şekilde sunan firmamız, garantiyi halı yıkama işinde uygulayan sayılı firmalardan bir tanesidir. Firmamız Tezal, müşteri memnuniyetine büyük değer veren kurumsal bir yapıya sahibiz. Resmi kayıtlarımız için hakkımızda sayfamızı incelemenizi öneririz.

Bir halı evin etiketidir, kalitesi ve temizliği ile dört dörtlük bir görüntü çizer. Bir halı temizliğinde hijyen son derece önem taşıyan bir kriterdir. Bir halı temizliği yüzeysel olmaz, gerçek temizlik elde edilemez. Bir halının gerçek temizliği demek onu profesyonel ellere teslim etmek demektir. Gerçek bir profesyonelde halılar modern makinelerde yıkanır, tüm kir ve lekelerden en ince noktasına kadar kurtarılır. Halılarınızı akliteli ortamlarda en profesyonel şekilde uzman çalışanlarımız ile temizliyoruz.

Ataşehir’de halı yıkama
0216 342 2020

Ataşehir’de halı yıkama hizmeti son zamanlarda büyük bir artış göstermektedir. Bunun nedeni hızla gelişen yapılaşma diyebiliriz. Anadolu yakasının parlayan yıldızı konumundaki Ataşehir ilçesi gün gün modern yapısı ile nüfusu da artmaktadır. Hal böyle olunca da halı yıkamacıların iştahını kabartmaktadır. Ancak profesyonel ve merdiven altı diye ikiye ayırabileceğimiz halı yıkamacınızı tercih ederken bazı kriterleri göz önünde bulundurmanız gerekir:

  • Halının yıkandıktan sonra teslim süresi,
  • Kullanılan şampuan türü,
  • Servis alanı (bir çok firma geniş servis ağına sahip olduğunu söylemekte ama küçük halılar için bahaneler sürmektedir.)
  • Halıların yıkanma şekli. Bu gibi bir kaç soru size firma hakkında bilgiler verecektir.

Ataşehir halı yıkama hizmetini en kaliteli şekilde sunan firmamız bunun garantisini vermektedir. Halıların temizliği cinslerine göre değişiklik gösterir. Yanlış yıkanan bir halıda tabanlar bağlantı yerleri saçaklar son derece zarar görür kırılmalar meydana gelir. Bir makine halısıyla ipek halının aynı şekilde yıkanması gibi bir durum profesyonel ellerde asla söz konusu olmayan bir durumdur. Halılar evlerde en çok kirlenen eşyalardan biri olduğuna göre, devamlı ayakaltında olduğuna göre mikrop ve toz açısından bir yuva niteliğindedir. Bu sebeple ev ortamında yapılan halı temizlikleri de yetersiz kalmaktadır. Halılar derinlemesine temizlenmelidir. Bunun için de kaliteli malzeme ve ustalık gerekir. Derinlemesine temizlikte halı içinde yerleşmiş olan tüm mikroorganizmalar, bakteriler, tozlar arındırılır. Kullanılan özel malzemeler ise halının yıpranmasını engeller. Firmamız için %100 müşteri memnuniyeti esas nokta olduğundan halılarınızı bize güvenle teslim edebilirsiniz.

ataşehir halı yıkama

Halı Yıkama Ataşehir

Halı yıkam Ataşehir’de her geçen gün önemi artan hizmet sektöründen birisidir. Yukarıda belirttiğimiz nedenlerden dolayı halı yıkama işi her geçen gün önem kazanmaktadır. Bir halı yıkama firmasına girdiğinizde bir kaç yüz TL ‘den başlayan fiyatlar 10 binlerce TL’ye çıkabilmektedir. Bu kadar kaliteli ve pahalı bir halının maalesef 3 TL’ye yıkatmak gibi bir yanlış düşünce vardır halk arasında. Oysaki fiyattan ziyade halının nasıl yıkandığı ve en önemlisi de garanti istenmesi gerekir. Yukarıda bir kaç halının yıkama fiyatları görülmektedir. Ayrıntılı liste için tıklayın: https://www.tezal.com.tr/fiyat-listesi/

ataşehir halı temizleme
Scroll to Top