Üsküdar Koltuk Yıkama

Üsküdar koltuk yıkama hizmetini ilçenin en eski firmalarından birisi olan Tezal güvencesi altında almak ister misiniz. Firmamız kaliteden taviz vermeden, koltuklarınızı titiz bir yıkama işleminden geçirerek yüksek emiş gücüne sahip koltuk yıkama makinesi ile vakumlayarak koltuğunuzu yıkamaktadır.

Üsküdar Koltuk Yıkama Telefon

Firmamız yıllardır Üsküdar Zeynep Kamil Mahallesinde profesyonel temizlik hizmeti vermektedir: Bakınız HAKKIMIZDA. Üsküdar ilçesinde ve çevre ilçelerde en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz. İlçemizin en eski firmalarından olan temizlik firmamızda koltuk yıkama, halı yıkama, kuru temizleme ve perde temizleme hizmeti vermekteyiz.

Üsküdar’da Güvenilir Koltuk Yıkama Hizmeti

Üsküdar koltuk yıkama resimleri

Koltuk yıkama işi önemli bir temizlik işlerinden birisidir. Piyasada bir çok koltuk kumaşı mevcuttur. Her kumaş her şampuan ile yıkanmamaktadır. Bazı hassas koltuk kumaşları daha dikkatli daha titiz bir yıkama işleminden geçmelidir. Dolayısıyla koltuklarınızı mutlaka güvenilir bir firmaya yıkatmalısınız. Özellikle firmanın tecrübesi koltuk yıkama işinde büyük önem taşımaktadır. Üsküdar’da güvenilir bir koltuk yıkama firması arıyorsanız bize ulaşmanız yeterlidir.

Profesyonel Eğitimli Personel ile Titiz Yıkama Hizmeti

Koltuk yıkama işinde önemli noktalardan birisi de personelin eğitimi ( iplik türü eğitimi ), ve tecrübesidir. Özellikle saygıda kusur etmeyen sadece işine odaklanan profesyonel ekip ile Üsküdar’da koltuk yıkama hizmeti veriyoruz. Müşteri-firma ilişkisine en ufak zarar vermeyen saygılı personeller ile evinize misafir olmaya geliyoruz. Koltuk takımı, çekyat, yatak ve sandalye gibi taşınmaz eşyaların yıkanması için firmamızı gönül rahatlığı içinde tercih edebilirsiniz.

Üsküdar’da koltuk yıkama fiyatları nedir?

Her zaman dediğimiz gibi önceliğimiz koltuk yıkamada kalitedir. Kaliteli bir hizmet vermek istiyorsanız ekipman ve kullandığınız temizlik ürünlerinin en kalitelilerini kullanmanız gerekmektedir. Şöyle bir örnekle koltuk yıkama şampuanı fiyatlarına göz atacak olursak 5-8 TL’den başlayan fiyatlar 15 TL’ye kadar çıkmaktadır bu da 1 litre fiyatıdır. Gördüğünüz gibi iki katından fazla fiyat farkı vardır. Bu da hizmet kalitesi ile doğru orantılıdır. Üsküdar Koltuk yıkama fiyatlarımız için güncel Fiyat Listesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Koltukları Nasıl Yıkıyoruz?

Uzman personelimiz adresinize gelerek koltukları yıkamak için odayı elverişli hale getirmektedir. Devrilecek eşyaları kenara çekerek rahat çalışma ortamı oluşturur. Öncelikle koltuk yıkama makinesi ile koltuk ıslatılır. Daha sonra uygun sünger ve bez ile koltuk bol şampuanlı olarak köpürtülür. Fazla beklenmeden makinanın vakumlama özelliği ile üzerindeki ıslak köpüklü su çekilir. Daha sonra ikinci kez koltuğa su verilerek durulaması yapılır. Tekrar vakumlama özelliği ile koltuğa verilen su çekilir. Bu aşamada yıkama işlemi sona ermiştir. Eğer minderli ise yıkanan minderler farklı yerlere konularak kuruması sağlanır. Genelde 24 saat sonra koltuk kullanıma hazır hale gelmektedir. Temiz bir şekilde yıkanan koltuklarınızı güle güle kullanabilirsiniz.

Üsküdar’da En Yakın Koltuk Yıkama Firması Hangisi?

Koltuk yıkama firması tercih ederken adresinize en yakın firmayı tercih etmeniz her zaman avantajınıza olmuştur. Özellikle hızlı servis imkanı ile acil müdahale gerektiren yıkama işlemlerinde çok büyük avantajı olmaktadır. Bildiğiniz gibi koltuğa dökülen bir şeyi ne kadar hızlı bir şekilde temizlerseniz lekeden kurtulma olasılığınız da artacaktır. Firmamız Firmamız aşağıdaki haritada görüleceği üzere Üsküdar ilçemizin hemen hemen ortasında bulunmaktadır. Her sokağa mahalleye kısa zamanda ulaşarak koltuk temizleme işine başlamaktadır.

Şu konuyu özellikle belirtmekte fayda var. Eğer koltuklarınızın profesyonel ellerde temizlenmesini, zarar görmeden yıkanmasını istiyorsanız mutlaka bizden fiyat almanızı öneririz. Firmamız her kalitedeki koltuğu sorunsuz bir şekilde yıkamaktadır.

Scroll to Top