Suadiye Halı Yıkama

Tezal halı yıkama firmamız Suadiye halı yıkama, ücretsiz servis hizmetimiz ile profesyonel halı yıkama hizmeti vermektedir. Bize ulaşarak halılarınızı temizlenmesi için emin ellere  teslim edebilirsiniz. Uzman personelimiz halılarınızı profesyonel temizlik aşamalarından geçirerek adresinize teslim etmektedir.

Suadiye Halı Temizleme hizmeti

Firmamız halı temizliğine maksimum derecede dikkat etmektedir. Hem sağlığınız için hem işlerimizin için bu hususa ayrıca dikkat etmekteyiz. Profesyonel halı yıkama anlayışımız şu şekildedir:

 1. Halı yıkama tesisimiz halı yıkama için özel düzenlenmiştir. Yıkama bölümü ayrı, sıkma bölümü ayrı ve kurutma bölümü ayrı olarak düzenlenmiştir.
 2. Halılarınız Suadiye Halı yıkama olarak tek tek yıkanmaktadır.
 3. Tesisimizde havuz bulundurmamaktayız.
 4. Arıtma sistemimiz ile arıtılmış du kullanmaktayız.
 5. Sezonluk değil, 4 mevsim aynı ustalar ile çalışmaktayız.

Suadiye halı yıkama firması

Kadıköy ilçesinin eski mahallelerinden olan Suadiye mahallesinde halı yıkama firmaları genelde diğer mahallelerden servis sistemi ile çalışmaktadır. Bizim firmamızda Ücretsiz servis hizmetimiz ile çalışmaktayız. Suadiye halı yıkama firması denilince Tezal Halı yıkama ilk sıralarda gelmektedir. Firmamız halı yıkama işini İstanbul’da profesyonel yapan bir kaç firma arasında yer almaktadır.

Halı yıkama Suadiye

Halı yıkama firması içinSuadiye mahallesinde iyi yıkama yapan bir firma arıyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak hizmet vermektedir. Her çeşit halıyı yıkayan firmamız Suadiye semtine her gün servis çıkarmaktadır.

Suadiye halı yıkama fiyatları

Firmamız kaliteli bir halı yıkama sistemi için gerekli olan tüm malzemeleri temin etmiştir. Bir çok firma malzemeden kısarak, deterjandan kısarak ucuza halı yıkama yapmaktadır. Bu tür firmaları iyi araştırıp ona göre sipariş vermenizi öneririz. Suadiye semtinde uyguladığımız halı yıkama fiyatları şu şekildedir.

 • Klasik makine halısı yıkama fiyatı: 7 TL/m2
 • Step halı yıkama fiyatı:  10 – 20 TL/m2
 • Şagi halı yıkama fiyatı: 10 – 20 TL/m2
 • Yerinde halı yıkama fiyatımız için lütfen fiyat alınız

  Suadiye halı yıkama Telefon 0216 342 2020

 Suadiye halı yıkama tavsiye

Halı yıkama tavsiye için bizi müşterilerimize sorabilirsiniz. Suadiye halı yıkama firmasını bir çoğumuz komşularımıza veya yakınlarımıza sorarak tavsiye üzerine bulmaktayız. Sorduğumuz kişi eğer halı yıkama firmasından memnunsa rahatlıkla tavsiye edebilmektedir. Ama memnun değilse o da başka bir firma arayışı içinne girecektir. Bir firmadan memnun olabilmeniz için belirli şartların yerine getirilmesi gerekmektedir. Bunlar:

 • Temiz bir halı yıkama işlemi
 • Hızlı servis ve hızlı teslimat
 • Halıda herhangi bir hasarın oluşmaması
 • Uygun fiyat
 • Güler yüzlü personel
 • Sonuç= Mutlu müşteri

Halı yıkama firmanızdan bu sonuçları elde eden bir kişi rahatlıkla halı yıkama firmasını tavsiye edecektir. Firmamız müşterileri vermiş olduğumuz hizmetlerden mutlu müşteri olarak ayrılmaktadır. Siz de mutlu müşterilerimizin arasına girmek isterseniz bizimle iletişime geçbilirsiniz. Suadiye halı yıkama sitemizi de ziyaret edebilirsiniz. www.suadiyehaliyikama.com

Scroll to Top