Kozyatağı Halı Yıkama

Kozyatağı halı yıkama hizmetimiz İstanbul geneline olduğu gibi bu semtimize de ücretsiz servis hizmetimiz vardır. Tezal Temizleme olarak Kadıköy Kozyatağı mahallesine günlük servis hizmeti vermekteyiz.

Kozyatağı halı temizleme hizmeti veren firmamız kaliteli, garantili ve titiz bir halı yıkama hizmeti vermektedir. Arayın halınızı alalım, mis gibi tertemiz halıları kullanmanın keyfini yaşayın. Firmamız kaliteden ödün vermeden natürel halı şampuanları ile halılarınızı yıkamakta ve teslim etmektedir. Halılarınızın ilk günkü gibi olmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Her türlü halılarınızı fabrikamızda ekolojik şampuanlar ile ve makineyle yıkamaktayız. Ücretsiz servis hizmetimiz ile adresinizden alınan halılar, derinlemesine bir temizlikten geçtikten sonra yine ücretsiz servisimiz ile adresinize teslim edilmektedir. Üstelik kışın dahi bir kaç günde yıkama ve kurutma işlemini yaparak kısa zamanda halılarınızı teslim etmekteyiz.

Kozyatağı kaliteli halı yıkama hizmeti

Kozyatağı halı yıkama firmamız mevsimlere önem vermeden 4 mevsim halı yıkamaktadır. Firmamız halıları yıkadıktan sonra kurutma odalarında kurutmaktadır. Kurutma odalarımız doğal gaz ile ısıtıldığı için halılar en geç 16 saatte kurumaktadır. İş yoğunluğu olduğunda bile halılarınız 1-2 günde teslim edilmektedir. Bildiğiniz gibi kış mevsiminde kumaş olsun halı olsun havanın soğukluğundan dolayı daha geç kurumaktadır. Halı yıkama firmalarından halıları açık havada kurutanlar halıları en az 3-4 gün geç teslim etmektedir. Oysa ki firmamız ısıtılan kurutma odalarımız sayesinde halılarınızı kısa zamanda teslim etmektedir.

Kozyatağı halı yıkama
Kozyatağı halı yıkama aşamaları

Halı yıkama işi dışarıdan görüldüğü gibi basit bir iş değildir. Halı yıkama firması bütün halıların çeşitlerini iyi bilmesi gerekmektedir. Bir halıya yanlış temizleme teknikleri uygulanırsa halı zarar görecek ve müşteri halı yıkama işinden şikayetçi olacak; sonuç olarak da hiç tasvip edilmeyen olaylar olacaktır. Dolayısıyla halıların cinslerine göre ayrı ayrı yıkama teknikleri uygulamak gerekir. Örneğin antika halılar kesinlikle makine ile yıkanmamalıdır, zira halıyı tamamen bozacaktır makine.

Kozyatağı halı yıkama olarak halıları nasıl yıkıyoruz.

  • Adreslerden alınan halılar fabrikamıza getirilerek leke kontrolünden geçer. Varsa leke müşteriye bilgi verilerek yıkama aşamasına geçer. Kontrol sırasında halı üzerinde varsa yabancı maddeler temizlenir.
  • Halı yıkama makinesi ile bol halı şampuanı kullanılarak derinlemesine halılar yıkanır. Havuz sistemi kullanmadığımız fabrikamızda halılar arıtılmış şebeke suyu ile durulanır.
  • Daha sonra durulanan halılar halı sıkma makinesinde sıkılır. Burada sıkılan halılar % 95 oranında sudan arındırılmış vaziyettedir.
  • Halı sıkma makinesinden alınan halılar kurutma odasında güneş görmeden kapalı ortamda kurutulur.
  • Kuruyan halılar kontrol edildikten sonra paketlenerek servise hazır hale getirilir. Halılar kullanıma hazırdır.

Yıllardır severek yaptığımız bu işte kaliteye büyük önem vermekteyiz. Her halı halı yıkama uzmanımız tarafından dikkatlice yıkanmaktadır. El dokuma halıları, Nepal, Çin, İran halıları gibi değerli halılar firmamız garantisi altında yıkanmaktadır. Yıkama işleminde en önemli konuların başında şampuan seçimi gelir. Piyasada iki kat hatta üç kat farkla halı şampuanları vardır. Elbette en ucuz şampuan ile en pahalı şampuanın temizlik gücü bir olmayacağından şampuanın etkisi fiyattan bile belli olmaktadır. Firmamız en kaliteli şampuanlardan kullanmaktadır.

Scroll to Top