Çamlıca Halı Yıkama

Çamlıca halı yıkama hizmeti ile semtimize ücretsiz servisimiz ile profesyonel halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Çamlıca’nın her yerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Servisimiz halılarınızı adresinden alarak fabrikamızda yıkandıktan sonra yine ücretsiz servisimiz ile adresinize teslim etmektedir.

Halılarınız mı yıkanıcak ? Arayın Küçük Çamlıca mahallesine ücretsiz servis hizmetimizden siz de yararlanın. Halılarınız da ilk günkü gibi temiz olsun.

Çamlıca Profesyonel Halı Temizleme Hizmeti
Telefon: 0216 342 2020

halı tamiri

Firmamız halı yıkama konusunda 30 yılı geride bırakmış ve büyük bir tecrübe sahibidir. Halı, kilim, ipek halı gibi kaliteli halılarınızı dahi % 100 garanti ile yıkamaktayız. Sağlığınız için elimizden gelenin en iyisi ile halılarınızı yıkıyoruz. Küçük Çamlıca ve çevre semtlere profesyonel halı yıkama hizmeti götürmekteyiz.

Çamlıca’da Halı Yıkama

ataşehir halı yıkama

Bizlere ulaşarak siz de kaliteli hizmetimizden yararlanabilirsiniz: Küçük Çamlıca Halı yıkama hattı: 0216 342 20 20

İstanbul Küçül Çamlıca mahallesi ve çevre semtlere profesyonel temizlik himetleri vermekteyiz. Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Firmamız temizlik sektöründe 35 yıllık tecrübeye sahiptir. Bu tecrübeden siz de yararlanabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

  • Her türlü halı yıkama
  • Yorgan – battaniye yıkama
  • Ev ve işyerlerinizde halı yıkama
  • Koltuk- çekyat yıkama
  • Yatak yıkama
  • Perde temizleme
  • Kuru temizleme; Kuru temizleme sektöründe öncü kuruluşlardandır.

Halıları % 100 GARANTİLİ yıkıyoruz

halı temizleme

Üsküdar Çamlıca Halı Yıkama

Çamlıca Halı Yıkama firmamız müşterilerimizden aldığımız halılar profesyonel temizleme işleminden geçirerek mis gibi olmasını sağlamaktadır. Firmamızın önceliği müşteri memnuniyetidir. Halılarınız hızlı servis ve güler yüzlü elemanlarımızla evlerinizden ücretsiz alınır . Firmamıza getirilen halılarınız hijyen bir ortamda Anti Bakteriyel halı şampuanları ile temizlenir. Bol su ile durulanan halılar Halı sıkma makinesinde % 95 oranda suyu sıklır. Sıcak Havalandırmalı Halı kurutma odalarımızda Halılarınız güneşe maruz bırakılmadan kurutulur. Tamamen kuruyan halılarınız son kontrol için paketleme bölümümüze sevk edilir. Son kontrolden geçen halılarınız paketlenerek teslim için araçlarımıza yüklenir ve adresinize teslim edilir.
Neticede siz de mutlu bir şekilde mis gibi kokan halılarınızın üzerinde istediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz.

19 mayıs mahallesi halı yıkama
Scroll to Top