Bostancı Halı Yıkama

Bostancı halı yıkama hizmeti Tezal Halı yıkama kalitesi ve güvencesi ile telefonun ucunda üstelik Bostancı semtine ücretsiz servis hizmeti vermekteyiz. Lütfen ayrıntılı bilgi için bizi arayınız.

Bostancı Halı Yıkama 0216 342 2020

Bostancı halı yıkama

Bostancı’da profesyonel halı yıkama firması arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Bizden fiyat almadan halılarınızı yıkatmayınız.

Halı yıkama evlerimizin veya işyerlerimizin olmazsa olmazları arasındadır. Günümüzün büyük bir kısmı halıların üzerinde geçmektedir. Dolayısıyla rutin olarak belirli aralıklarda halıların temizlenmesi gerekmektedir. Mevcut evlerimizde veya işyerlerimizde halıların temizlenmesi başlı başına sorun teşkil etmektedir. Firmamız sizi bu dertten kurtararak uygun fiyata ve hijyen bir şekilde sizlere hizmet vermektedir.

Bostancı’da Güvenilir Halı Temizleme Hizmeti

Tezal Bostancı halı yıkama

Hiç bir şekilde halılarınıza eliniz değmeden firmamız tarafından alınarak temizlendikten sonra ücretsiz servis hizmetimiz ile adresinize teslim edilmektedir. Her türlü halı cinsi için firmamızı arayabilirsiniz. Makine halısı, ipek halı, hereke halısı, çin halısı hiç fark etmez. Firmamız yılların verdiği tecrübe ile halılarınızı titizlikle yıkamaktadır.

Bostancı halı yıkama firmaları arasında firmamız öncü kuruluşlardandır. 1980 yılından itibaren hizmet vermekteyiz.  Bir telefon ile bize ulaşmanız halinde güler yüzlü personelimiz halılarınızı adreslerinizden alarak fabrikamızda temizleme işlemine başlarlar. Tezal Halı yıkama fabrikamızda halıları nasıl yıkadığımızı görmek için lütfen linki tıklayınız: halı yıkama

Bostancı en iyi halı yıkama firmaları arasında firmamız ilk sıradadır. Biz halı yıkama işini severek yapıyoruz.

Scroll to Top