Altunizade Halı Yıkama

İstanbul Altunizade halı yıkama hizmetini kurumsal kimliği ile Tezal halı temizleme firmasından kalitesi ve garantisi ile almak ister misiniz. Firmamız Altunizade semtine ücretsiz servis hizmeti vermektedir. Lütfen ayrıntılı bilgi için bizi arayınız.

Altunizde Halı Yıkama

Şimdi arayın ücretsiz teklif alın:
0216 342 2020

Altunizade’de profesyonel halı yıkama firması arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Bizden fiyat almadan halılarınızı yıkatmayınız.

altunizade halı yıkama

Halı yıkama evlerimizin veya işyerlerimizin olmazsa olmazları arasındadır. Günümüzün büyük bir kısmı halıların üzerinde geçmektedir. Dolayısıyla rutin olarak belirli aralıklarda halıların temizlenmesi gerekmektedir.

Kaliteli bir temizlik için en son çıkan makineler ve en yeni halı yıkama deterjanlarını kullanmaktayız. Bu da halılarınızın daha kısa zamanda temizlenmesine ve daha temiz bir yıkama aşamasından geçmesine neden olmaktadır. Son teknoloji makineler halılarda eski makinelere göre daha derinlemesine temizlik yapmaktadır. Halı diplerine daha iyi ulaşabilen yeni makineleri firmamız sık sık yenilemektedir. Sonuç olarak halılarınızı kaliteli bir temizlikten geçirmek istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Profesyonel Altunizade halı yıkama hizmeti

Gözle görülmeyen pislikler ve mikroplar en çok halılara birikir. Çıplak ayaklarımızla bastığımız halılardan vücudumuza bu mikropların bulaşması kaçınılmazdır. Halı yıkama sektöründe halı yıkatacağınız firmayı iyi tercih etmelisiniz. Mümkün mertebe firmayı yerinde görmeniz iyi bir temizlik için gereklidir. Firmamız Dr. Fahri Atabey Caddesi üzerindedir. İstediğiniz zaman halı yıkama firmamızı yerinde görebilirsiniz.

Tecrübeli personelimiz halılarınızı tek tek yıkayarak halıların temiz olmasını sağlamaktadır. Halılarınız antibakteriyel halı şampuanları ile bol köpüklü olarak yıkanmaktadır. Yıkama işlemi sırasında lekeler var ise özel kimyasal kullanılarak lekeler çıkarılır. Yıkama işleminden sonra halılarınız halı sıkma makinesi ile sıkılır ve kurutma odasında güneş görmeden kurutulur.

Altunizade’de hergün halı yıkama servis hizmeti verdiğimiz siteler: Altunizade Hilal Konakları, Altunizde Mesa Avrupa Konakları, Altunizde Konakları, Altunizade Mesa Koru Evleri, Altunizade Mesut Baban Sitesi, Altunizade Özyurt Sitesi, 1981’den beri Üsküdar ve tüm mahallelerine halı yıkama hizmeti sunan firmamız kaliteden ödün vermeden hizmet vermektedir.

Altunizade halı yıkama servis ağımız: Mimar Sinan, Ünalan, Küçük Çamlıca, Barbaros, Kuzguncuk, Zeynep Kamil, Selimiye, Salacak, Kısıklı, Bulgurlu.

“Altunizade halı yıkama” hizmetimiz uzun geçmişe dayanan bir hizmettir. 1981 yılında Üsküdar Zeynep Kamil mahallesinde kurulan firmamız, sektöre kuru temizleme hizmetimizin yanında ek hizmet vermek amacıyla girmiş, zamanla servis hizmeti uygulamasına geçmiş ve günümüzde İstanbul’un bir çok ilçesine profesyonel halı yıkama hizmeti vermektedir. Müşterilerimizin bize vermiş olduğu güven ile her geçen gün büyümeye devam etmekteyiz.

Altunizade Halı Yıkama Fiyatları

Diğer halıların yıkama fiyatları halı yıkama FİYAT LİSTESİ sayfamızda mevcuttur. Halı yıkama fiyatları konusunda firmamız büyük hassasiyet göstermektedir. Zira tüketicilerin halı yıkama firmasını tercih sebeplerinden biri de halı yıkama fiyatları. Altunizade halı yıkama fiyatlarını belirlerken bir kaç hususu göz önünde bulunruyuruz. Bunlar:

Maliyetler: temizlik mzlemelerinden personel giderlerine kadar bir çok maliyetler mevcuttur.
Rekabet: fiyatlarımızı belirlerken piyasaya yakın fiyat tercih etmeye çalışıyoruz.
Minimum kar oranı: kar oranını minimumda tutarak daha çok müşteriye ulaşmaya çalışıyoruz. Böylelikle adetten değil sürümden kazanma niyetimiz vardır.

Yıkadığımız Halı Çeşitleri:

Şagi halı yıkama: Şagi halıları yıkamada usta olan personelimiz titizlikle halıları yıkamaktadır.
Makine halısı yıkama: Her türlü makine halılarınızı yıkıyoruz.
Step Halı yıkama: Step halıların temizliği zordur, fakat uzman personelimiz en ince ayrıntısına kadar halıları yıkamaktadır.
İran, Çin, Nepal halı yıkama: Uzakdoğu halıları her ne kadar antika olsa da firmamız halıları garantili olarak yıkamaktadır.
Yerinde halı yıkama: Altunizade semtinde evlerinizdeki veya iş yerlerinizdeki yerden yere yani halflez halılarınızı yerinde yıkamaktayız. Profesyonel makineler ile halılarınız kısa zaanda yıkanakta ve kısa zamanda kurumaktadır.
Ve daha ismini sayamadığımız bir çok halı çeşidini uzman personelimiz titizlikle yıkamaktadır. Altunizade hali yikama fimamız sizlerin rahatı için var gücüyle çalışmaktadır. Halılarınız fabrikamızda emin ellerdedir. Her türlü yıpranma garantisi altında olan halılarınızı firmamız tecrübesi ile temizlemektedir. Size sadece keyfini sürmek kalmaktadır.

Neden firmamızı tercih etmelisiniz?

  1. Hızlı servis; günün her saati servisimiz vardır.
  2. Kaliteli halı yıkama; halılarınızın temiz lması için ne gerekiyorsa yapıyoruz.
  3. Hızlı teslimat; kapalı alan ıtısılmış kurutma odaları sayesinde çok kısa zamanda halılarınız teslim edilir.
  4. Garantili halı yıkama: halılarınız her türlü deformasyona karşı garanti altındadır.

Altunizade semti İstanbul’un eski bir semtlerinden biri olmasına rağmen lüx konutlar mevcuttur. Gelir düzeyi de paralel olarak yüksek olduğu için evlerde kaliteli ve pahalı halılar tercih edilmektedir. Bizler sektörün içinde olduğumuz için başka firmalara ait bir çok halı yıkama şikayeti malesef tarafımıza iletilmektedir. Bunlar genelde halılarda renk solması, halıların geç teslim edilmesi hatta hiç teslim edilmemesi gibi ana başlıklar altında toplanmaktadır. Firmamız her ne kadar elinden gelen yardımı yapsa da malesef geri dönüşü olmayan halılarda deformasyonlar olmaktadır. Dolayısıyla halı yıkatacak firmayı iyi tercih etmeniz hatta iyi araştırmanız bu tür sorunların önüne geçmede büyük önem arzetektedir. “Altunizade halı yıkama” olarak müşteri memnuniyeti ile hareket etmemiz gün gün büyümemize neden olmaktadır.

Bazı amatör halı yıkama firmaları, internet sitelerinde firmalarında olmayan yalan yanlış özellikleri yayınlayarak müşterileri kandırmaya gitmektedir. Özellikle resimler konusunda sizleri uyarmak isteriz. Profesyonel makineler ile yıkama resimlerini sitelerine koyarak sanki profesyonel halı yıkıyormuş gibi tüketicileri kandırmaktadırlar. Bu tür firmalara itibar etmemenizi öneririz.

İyi bir halı yıkama firması nasıl olmalıdır?

  1. İyi bir halı yıkama firması kendi işyerinde resimleri kullanmalıdır.
  2. Açık adresi net bir şekilde belli olmayan firmalara itibar etmeyiniz.
  3. Fiyat listesi belli olmayan firmalara itibar etmeyiniz.
  4. Firmanın müşteri ile olan ilişkisinde kaba ve saygısız olan firmalar ile çalışmayınız.
  5. Firma halı yıkamada garanti vermelidir. Çünkü iyi bir firma hangi halıların yıkanıp yıkanmayacağını bildiği için halının zarar görmemesi için buna uygun yıkama sistemi uygulamaktadır. Garanti vermeyen firmalara halılarınızı teslim etmeyiniz.
  6. İyi bir halı yıkama firması halıları ne zaman teslim edeceğini net bir şekilde söylemelidir. Tüketiciler en çok bu konuda muzdariptirler. Bir çok firma halıları zamanında teslim edememktedir. Altunizade halı yıkama firmamız bu saydığımız tüm maddelerden sıyrılarak müşteri memnuniyeti için ne gerekiyorsa yerine getirmektedir. Firmamıza rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Scroll to Top