Acıbadem Halı Yıkama

Acıbadem Halı Yıkama hizmetini uzun geçmişe sahip Tezal Temizlik Hizmetleri kalitesi ve garantisi altında almak ister misiniz. Firmamız her kalitedeki halıyı garantili olarak arıtılmış şebeke suyu ile yıkamaktadır. Tezal Halı yıkama olarak Acıbadem’de ücretsiz servis hizmeti vermekteyiz. Lütfen ayrıntılı bilgi için bizi arayınız.

Acıbadem’de Halı Yıkama Firması

Ücretsiz teklif alın 0216 342 2020

acıbadem halı yıkama
Resimde bol şampuanlı bir şagi halının yıkama işlemi görülmektedir. Bu aşamada halı derinlemesine yıkanır ve durulanmaya alınır.

Acıbadem’de profesyonel halı yıkama firması arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Bizden fiyat almadan halılarınızı yıkatmayınız.

Halı yıkama evlerin olmazsa olmaz temizlik işlerinin başında gelir. Ağırlıklı olarak bahar temizliğinde daha sık yağılan halı yıkama işlemi bazen de içinden çıkılmaz bir çileye dönüşebilmektedir. bakınız.. Günümüzün büyük bir kısmı halıların üzerinde geçmektedir. Dolayısıyla rutin olarak belirli aralıklarda halıların temizlenmesi gerekmektedir. Mevcut evlerimizde veya iş yerlerimizde halıların temizlenmesi başlı başına sorun teşkil etmektedir. Firmamız sizi bu dertten kurtararak uygun fiyata ve hijyen bir şekilde sizlere hizmet vermektedir.

İstanbul Acıbadem Halı Temizleme Hizmeti

İstanbul Acıbadem halı yıkama firmaları arasında firmamız öncü kuruluşlardandır. 1980 yılından itibaren hizmet vermekteyiz.  Bir telefon ile bize ulaşmanız halinde güler yüzlü personelimiz halılarınızı adresinizden alarak fabrikamızda temizleme işlemine başlar. Tezal Halı yıkama fabrikası firma sahibi Kadir Beyin Business Tv ye yapmış olduğu profesyonel halı yıkama nasıl olmalıdır başlıklı videoyu beğeninize sunuyoruz.

Scroll to Top