Üsküdar Kuru Temizleme

Tezal Temizlik Hizmetleri Üsküdar Kuru Temizleme hizmetinde 1981 den beri kurumsal hizmet vermektedir. Baba mesleği olan kuru temizleme hizmetini garantili olarak ilk yapan firmalardan bir tanesidir. Firmamız Üsküdar’da hizmet vermektedir.

Üsküdar’da kuru temizleme 0216 342 20 20

Firmamız Üsküdar’da kuru temizleme hizmetini Zeynep Kamil mahallesinde yürütmektedir. Adresten aldığımız elbise, takım, kaban vs. giysilerinizi kısa zamanda garantili olarak temizlemekteyiz. Firmamız müşteri memnuniyetini gözeten kurumsal bir yapıda hizmet vermektedir. Güler yüzlü personeli ile bir aile ortamında samimi bir karşılama sizi bekliyor. Yolunuz düşerse mutlaka bir çay içeye bekliyoruz.

Kuru temizleme şehir hayatınınz vazgeçilmez temizlik işidir. Yoğun geçen bir hayatta bir de ütü, çamaşır vs. çoğu zaman ev hanımlarına kalmakta ve bu konuda şikayetçi olmaktadırlar. Firmamız Tezal Temizlik tüm bu sorunlardan sizi sıyırarak bu gereksiz zamanı gönlünüce geçirmenizi sağlamaktadır. Ücretsiz servisimiz ile adresinizden alıyor, yine adresinize teslim ediyoruz . Tek yapmanız gereken bize iletişim sayfamızdan ulaşmak.

üsküdar kuru temizleme

Scroll to Top