Tezal Temizleme Hizmetleri

Halı yıkama, koltuk yıkama, perde temizleme ve kuru temizleme sektöründe 1981’den beri hizmet veren firmamız Tezal Temizlikten Garantili hizmet alabilirsiniz. Ücretsiz servisimiz ve garantimiz altında tüm halı çeşitlerinizi yıkıyoruz.

Profesyonel Halı Yıkama Aşamaları

1981 yılından bugüne İstanbul’da Halı, Koltuk, Perde ve Kuru Temizleme alanlarında hizmet veriyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Kalite bizim için vazgeçilmez bir hizmet anlayışıdır. Tüm hizmetlerimizde garantiyi gönül rahatlığı içinde vermekteyiz. Üsküdar’da bulunan fabrikamızda başta Üsküdar ilçesi olmakla birlikte çevre ilçelere de ücretsiz servisimiz vardır.

1- Halılar Yıkama öncesi çırpma makinesinden geçirilir:

Yıkama öncesi toz çırpma
Yıkama öncesi toz çırpma

Fabrikamıza gelen tüm halıları toz çırpma makinesinden geçiriyoruz. Tozu alınan halılar daha temiz bir şekilde yıkanmaktadır.

2- Tam otomatik makinede yıkama aşaması:

Otomatik halı yıkama makinesinde yıkama
Otomatik halı yıkama makinesinde yıkama

Tozu çırpılan halılar tam otomatik halı yıkama makinesinde her noktası eşit olarak titiz bir yıkamadan geçmektedir. Yıkanan halılar sıkma makinesinde sıkılır ve hav kabartma işleminden sonra kurutma aşamasına geçer.

3- Hav alma ve kabartma işlemi:

Hav alma ve kabartma işlemi
Hav alma ve kabartma işlemi

Otomatik makinede yıkama işleminden sonra hav alma makinesinde yıkama esnasında ortaya çıkan hav parçacıkları yüksek vakumlu makine ile çekilir.

4- Kapalı odada kurutma:

Kapalı odada kurutma
Kapalı odada kurutma

Yıkama işlemi biten halılar kapalı odalarda 10 ile 12 saat arasında kuruyarak paketleme bölümüne aktarılır. Paketlenen halılar servise hazır halde depoya konulur.

Diğer Hizmetlerimiz:

Koltuk Yıkama

Tezal Temizleme Hizmetleri koltuk yıkama hizmeti de vermektedir. Profesyonel olarak koltuklarınız uzman personelimiz tarafından yerinde yıkanmaktadır. Yüksek emiş gücüne sahip makinelerimiz ile yıkama sonrası koltuklarınız ortalama 24 saat içinde kullanıma hazır hale gelmektedir.

koltuk yıkama
Koltuk yıkama

Yaşam alanlarınızdaki halı, koltuk, perde gibi temizlenmesi zor olan hatta temizleyemediğiniz bu eşyaları fabrikamızda garantili olarak temizlemekteyiz. Ücretsiz servisimiz ile halılarınızı ve perdelerinizi alıyor, mis gibi temizlenmiş bir şekilde teslim ediyoruz. Koltuklarınız için de uzman personelimiz adresinize gelerek sıfır hata ile koltuklarınızı temizliyor ve ortalama 12 ile 14 saat arasında kullanıma hazır hale gelmektedir.

Perde Yıkama

Perdelerinizin temizliği için kendinizi yormanıza gerek yok. Firmamız her çeşit perdenizi yerinden almakta ve yıkama sonrası ücretsiz servisimiz ile adresinize teslim etmektedir. İsteğe göre yerine montajı da yapılmaktadır.

perde yıkama
Perde yıkama
Scroll to Top