Perde Temizleme

Tezal perde temizleme olarak öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Yılların verdiği tecrübe ve müşterierimizin firmamıza duyduğu güvenle her geçen gün büyüyerek müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermek için daha çok çalışıyoruz. Ücretsiz servis hizmetimiz ile perdelerinizi yerlerinden sökerek sorunsuz bir şekilde tesisimizde temizleme işlemlerini en ince hassasiyet ile yapıyoruz. Hangi perdeleri temizliyoruz?

Stor perde; stor perdelerin temizlenmesi büyük problemdir. Firmamız kendi bünyesinde stor perdelerinizi titizlikle temizlemektedir.

Tül perde; tül perdeleriniz profesyonel makinalarımız ile yıkandıktan sonra pres ütümüz ile ütülendikten sonra ilk günkü parlaklığı ve apresinde yerine asılır.

Zebra perde; zebra perdelerin evlerinizde temizlenmesi çok zordur. Yanlış temizleme sonrasında büyük sorunlar ortaya çıkar. Firmamız Zebra perdelerinizi yerlerinden sökerek Profesyonel temizliğini yapmaktadır.

Jaluzi perde; jaluziler hassas perdeler olduğu için yıkama esnasında yapraklarının kırılması veya yamulması muhtemeldir. Dolayısıyla profesyonel bir temizlikten geçmelidir.

Ofis perdeleri; ofis perdelerinin temizliği de çok önemlidir. Belirli aralıklar ile ofis perdelerinin temizlenmesi gerekir.

Perde Temizleme Hattı: 0216 342 20 20

Perde temizleme püf noktaları: Perde temizlemenin püf noktalarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Perdenin kumaşının iyi tespit edilmesi gerekir,
  • Yıkama talimatına mutlaka riayet edilmelidir,
  • Kullanılacak deterjanın perdeye uygun olması gerekir,
  • En önemlisi perde yıkama için üretilen makineler tercih edilmelidir.

Perde temizleme yöntemleri

Perde temizleme yöntemlerini 3 başlık altında toplayabiliriz:

Makinede yıkama usulü ile perde temizleme,
Kuru temizleme ile perde temizleme,
Zemin üzerinde perde temizleme; zebra perde ve stor perdeler gibi.

Perde temizleme İstanbul

İstanbul perde yıkamaFirmamız İstanbul’un tüm ilçelerine perde temizleme hizmeti sunmaktadır. Profesyonel bir perde temizleme için gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilirsiniz. Anadolu yakasında bulunan firmamız her çeşit perdenin temizliği yapılmaktadır. Ücretsiz servis hizmetimiz ile perdeleriniz kısa zamanda teslim edilir. Yapmış olduğumuz tüm temizlik işleri % 100 garantilidir. Müşteri memnuniyeti bizim için büyük önem arz eder.
Perde temizleme firmaları

Günümüzde perde temizleme sektörü hızla gelişmektedir. Hayata olan sıkı bağımız, zamanımızın değerli olması temizlik işlerimizi firmalara yönlendirmemizde büyük önem taşır. Perdelerin de temizlik aşaması büyük vakit kaybına sebep olmaktadır. Sonuç olarak büyük bir sektör haline gelen perde temizleme sektöründe bir çok firma mevcuttur. Peki perde temizleme firmasını nasıl seçeceğiz? Her kartvizit verene, her broşür verene itibar etmemenizi tavsiye ediyoruz. Sektörde bu işi profesyonel yapan firmaların yanı sıra fason ve amatör merdiven altı firma da çoktur. Bu nedenle seçici davranmanız perdelerinizin temizlenme aşaması sonrasında sorun yaşamamanız açısından büyük önem arz etmektedir.
Perde temizleme fiyatı

Perde sektörü geniş bir sektör olduğu için bir çok çeşit perde vardır. Her bir perde çeşidi için ayrı ayrı fiyat vermemiz mümkün değildir. Ayrıca İstanbul geneli geniş bir ağ olduğu için perdelerin alınacağı mevkii de önemlidir. Ve tabiki temizlenecek perdelerin m2’si de fiyatı etkileyen faktörlerdendir. Firmamıza bu kriterleri belirttikten sonra sağlıklı bir perde temizleme fiyatı alabilirsiniz.
Perde kuru temizleme

Sektörde bir çok perde olduğunu söylemiştirk. Bir takım perdelerin makinede yıkanması perdeye zarar vermektedir. Kullanım taimatında genelde perdenin nasıl temizleneceği belirtilmiştir. Eğer kuru temizleme yapılması gerekiyorsa perdeyi mutlaka kuru temizleme yaptırmanız gerekir. Çünkü kumaş yıkamaya uygun değildir. Firmamız perdeleri kumaşlarına göre ayırarak kuru temizleme olması gereken perdeleri kuru temizleme makinesinde temizlemektedir. 35 yıllık tecrübemiz ile temizlik talimatı olmayan perdeleri bile rahatlıkla nasıl temizleneceğini bilmekteyiz. Kuru temizleme gerektiren perdeleri firmamız tespit ederek kuru temizleme yapmaktadır. Böylelikle perdelerinizin ömrü uzamış ve temiz bir şekilde temizleme işlemi yapılmış olur.
Stor perde temizleme

Personelimiz stor perdelerinizi yerlerinden söküp teslim alarak firmamız bünyesinde profesyonel temizlik işleminden geçirmektedir. Temizlenen stor perdeler adresinize ücretsiz servisimzi ile teslim edilmektedir. Stor perde temizleme ile ilgili diğer sitemizi de inceleyebilirsiniz: www.storperdetemizleme.net
Zebra perde temizleme

Zebra perdelerin temizliğini firmamız profesyonel ekipmanlar ile temizlemektedir. Zebra perdeler temizlenirken titiz bir temizlik aşamasından geçer. Çünkü zebra perdeler iki kısımdan oluşur. Güneşlik olan güneş geçirmeyen kısmı ve tül perde niyetine kullanılan ince kısmı. Tül olan ince kısımları daha hassastır ve temizlik esnasında dikkat edilmelidir. Ayrıca zebra perde üzerindeki desenler de yanlış temizlemede veya yanlış deterjan kullanımında zarar görebilir. Firmamız her çeşit zebra perdeyi profesyonel temizlemektedir ve garantili zebra perde temizleme hizmetimiz de vardır.

Scroll to Top