Mimar Sinan Halı Yıkama

Mimar Sinan mahallesine ücretsiz servis hizmetimiz ile halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Halı yıkama sektörüne getirdiğimiz garantili halı yıkama hizmetimiz ile Mimar sinan mahallesinin halılarını yıkıyoruz. Son teknoloji makinelerimiz ile halılarınız ilk günkü gibi temiz bir şekilde yıkanmaktadır.

Öncelikle halılarınızı temiz bir şekilde size teslim etmek için son teknoloji makineler ve tecrübeli personellerle çalıştığımızı bilmenizi isteriz. 1981 yılında girdiğimiz bu sektörde kaliteden ödün vermeden bu günlere geldik. Dolayısıyla halı yıkama konusunda büyük tecrübeler kazandık.

Şunu özellikle bellirtmek isteriz: firma olarak biz bir ekip çalışması yapıyoruz ve en kaliteli halı yıkama nasıl yapılır sorusuna sürekli geliştirerek en son teknoloji ve temizlik malzemeleri kullanyoruz. Ve bu kadar titiz bir çalışmanın verimini de her geçen gün yeni müşteriler kazanarak aldığımızı düşünüyoruz.

Firmamızda halılarınız nasıl yıkanıyor?

Servis elemanlarımız adreslerinizden halıları alarak fabrikamıza getirirler ve yıkama işleminden önce halılar kontrol edilir. Üzerinde yabancı madde var mı ve leke var mı diye kontrol edilerek leke var ise müşteriye bildirilir. Halılar tek tek halı yıkama makinesinde yıkama aşamasına geçer. Antibakteriyel halı şampuanlarımız ile halılarınız titiz bir temizlik aşamasından geçer. Bol köpük ile yıkanan halılar durulanır ve sıkma makinesinde sıkılır. Daha sonra halılar güneş görmeyen kurutma odasına aktarılır. Ortalama 24 saatte kullanıma hazır hale gelir. Kuruyan halılar paketlenerek servis elemanlarımıza teslim edilir.

Sevdikleriniz ve de çocuklarınız için sağlıklı ortamlar yaratmak, tertemiz halılara sahip olmak her ebeveynin tercihi olacaktır. Ayrıca misafirlerinizi ve dostlarınızı da lekesiz ve temiz bir halı üzerinde ağırlamak size gurur verirken, bu temizliği sağlamak da bizim şirketimiz adına mutluluk olacaktır.

Bahar temizliğinin yanı sıra üzerine dökülen lekelerin çıkarılmasına, bakterilerin ve mikropların arındırılmasına da yardımcı olan Tezal Halı Yıkama firmamız size 12 ay hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Mimar Sinan Halı Yıkama hizmetimiz ile; Makine Halıları, Isparta, Milas, Bünyan Halıları, Shaggy, Step Halıları, Çin, Nepal Halıları, İpekli Yün Halılar ve Deri Halılarınız itina ile temizlenirken, aldığınız ilk günkü kadar güzel, temiz, sağlıklı ve hijyenik olacaktır.

Her türlü halılarınızı bizlere emanet edebilirsiniz. Onlara iyi bakacağımıza söz veriyoruz. soğuk günlerde bile halılarınızı kurutma odalarımızda kurutarak bir kaç günde teslimini yapıyoruz. Temiz bir halı isriyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. 0216 342 20 20 Çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Scroll to Top