Fikirtepe Halı Yıkama

Fikirtepe halı yıkama hizmetimiz Tezal garantisi altında tüm semte ücretsiz servis ayrıcalığı ile devam etmektedir. Tezal Halı yıkama olarak Fikirtepe mahallesine hızlı servis imkanı da sunmaktayız.

Fikirtepe semti için profesyonel halı yıkama firması arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz. Profesyonel hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Bizden fiyat almadan halılarınızı yıkatmayınız. Tezal temizlik olarak ev işlerinde hanımlara büyük kolaylık sağlamaktayız. Perde temizleme, halı yıkama, koltuk yıkama ve kuru temizleme alanlarında yıllardır hizmet veren kurumsal bir firmadır.

Kadıköy Fikirtepe Halı Temizleme Hizmeti

Firmamız Fikirtepe halı temizleme hizmetini uzun yıllardan beri sürdürmektedir. Kusursuz halı yıkama hizmetinde yıllarını vermiş bir firma olarak Kadıköy ve Üsküdar’da hizmet vermekteyiz. En iyi en kaliteli hizmeti garantili olarak almak için bize ulaşmanız yeterlidir. Fikirtepe Kadıköy ilçemizin en eski mahallelerinden birisidir. Son yıllarda kentsel dönüşümden dolayı hızla artan inşaatlar neticesinde yeni yeni yüksek binalar dikilmiş ve Fikirtepe’nin nüfusu bir anda katlanmıştır. Haliyle bir çok tüketici Fikirtepe halı yıkama, en yakın fikirtepe halı yıkamacı, fikirtepede halı temizleme, gibi arama terimlerini kullanarak güvenilir bir halı yıkamacı ile çalışmak istemektedir.

Fikirtepe profesyonel halı yıkama

Halılarınız Profesyonel Olarak Temizlenmektedir.

Her halı tesisimizde titiz bir yıkama işleminden geçmektedir. El dokuma, makine halıları, ithal halıları ve diğer tüm halı çeşitleri fabrikamızda uzman personelimiz tarafından profesyonel halı yıkama teknikleri ile yıkanmaktadır. Natürel şampuanlar ile yıkanan halılar ilk günkü görünümüne kavuşarak evlerinizi süslemeye devam etmektedir.

Halıdaki Lekeler!

Firmamız halıdaki lekeler üzerinde uzmanlaşmış ve bir çok firmaya da örnek olmuş bir halı temizleme firmasıdır. Leke her evde karşımızı çıkan ve gerçekten can sıkıcı bir temizleme işidir. Kahvaltımızda çay dökülür, misafir gelir kahve dökülür, evimizin neşesi çocuklar ellerindeki bir şeyi halıya düşürebilir… Bir çok firma bazı lekelerin çıkmadığından bahsederek halıyı lekeli bir şekilde teslim etmektedir. Firmamız Tezal bu güne kadar onlarca çıkmadığı söylenen lekeyi çıkarmayı başarmıştır.

Fikirtepe Halı Yıkama Fiyatları:

Firmamız Tezal Fikirtepe halı yıkama hizmeti için en uygun fiyatları benimsemiştir. Her ne kadar fiyat=kalite ilişkisi ayrılmaz ikili olsa da rekabetten dolayı kar oranını minimumda tutarak tüketiciye yormadan hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Fiyat listemiz için lütfen tıklayın: Halı Yıkama Fiyat Listemiz

Güvenilir halı temizleme firması ile çalışmanız büyük fayda sağlamaktadır. İstanbul’un en profesyonellerinin bulunduğu derneğimizin internet sitesindeki halı yıkama şikayet sayfasını ziyaret etmenizi öneririz. Güvenilir firmanın ne kadar önemli olduğunu bir kaç şikayet yazısını okuyunca anlayacaksınız. Dolayısıyla diyoruz ki halılarınızı Tezal’a yıkatın rahatınıza bakın.

Scroll to Top