Esentepe Halı Yıkama

Bu sayfada Esentepe halı yıkama hizmetimiz ile ilgili bilgilere yer vereceğiz. Tezal Halı yıkama olarak Esentepe semtine ücretsiz servis hizmeti vermekteyiz. Lütfen ayrıntılı bilgi için bizi arayınız.

Esentepe’de profesyonel halı yıkama firması arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Bizden fiyat almadan halılarınızı yıkatmayınız.

Halı yıkama evlerimizin veya işyerlerimizin olmazsa olmazları arasındadır. Günümüzün büyük bir kısmı halıların üzerinde geçmektedir. Dolayısıyla rutin olarak belirli aralıklarda halıların temizlenmesi gerekmektedir. Mevcut evlerimizde veya işyerlerimizde halıların temizlenmesi başlı başına sorun teşkil etmektedir. Firmamız sizi bu dertten kurtararak uygun fiyata ve hijyen bir şekilde sizlere hizmet vermektedir.

Esentepe halı yıkama firmaları arasında firmamız öncü kuruluşlardandır. 1980 yılından itibaren hizmet vermekteyiz.  Bir telefon ile bize ulaşmanız halinde güler yüzlü personelimiz halılarınızı adreslerinizden alarak fabrikamızda temizleme işlemine başlarlar. Tezal Halı yıkama fabrikamızda halıları nasıl yıkadığımızı görmek için lütfen linki tıklayınız: halı yıkama

Esentepe en iyi halı yıkama firmaları arasında firmamız ilk sıradadır. Biz halı yıkama işini severek yapıyoruz.

Scroll to Top