Burhaniye Halı Yıkama

Üsküdar ilçesinin mahallesi olan Burhaniye mahallesine halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Burhaniye halı yıkama için en doğru seçim Tezal Halı yıkama firmasıdır. Bunun doğruluğunu referanslarımızdan görebilirsiniz.

Halı yıkama sektöründe 35 yılı geride bırakmaktayız. Bu uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile halılarınızı yıkıyoruz. Temiz bir halı yıkama için sektörde sayılı firmalar arasında yer almaktayız.

Halı yıkama sektörü ticari olarak odası bulunmayan bir sektördür. Halı yıkama odası yerine Kuru Temizlemeciler odası altında faaliyet gösterilmektedir. Dolayısıyla denetimi de kuru temizlemeciler odasına aittir. Sektörde denetimin az olması sebebiyle merdiven altı halı yıkama firmaları çoğunluktadır. Dolayısıyla halı yıkama firmanızı iyi seçmeniz gerekmektedir. Mümkünse halı yıkama fabrikanızı yerinde ziyaret etmeniz güven açısından önemlidir.

Firmamız her türlü resmi kayda sahiptir. Oda kaydımız, iş yeri açma ruhsatımız ve usta eğitici belgelerimiz mevcuttur. Firmamıza güvenerek halılarınızı yıkatabilirisiniz.

Burhaniye halı yıkama 0216 342 2020

Aşağıdaki resimde halı yıkama aşamalrımızdan bir tanesi gözükmektedir. Derinlemesine bir halı yıkama için ekolojik halı şampuanı kullanmaktayız.

Scroll to Top