Ayazma Halı Yıkama

Üsküdar Ayazma halı yıkama hizmetimiz ile ilgili bilgilere yer vereceğiz. Tezal Halı yıkama olarak Üsküdar ilçesi Ayazma mahallesine ücretsiz servis hizmeti vermekteyiz. Lütfen ayrıntılı bilgi için bizi arayınız.

Ayazmada profesyonel halı yıkama firması arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Bizden fiyat almadan halılarınızı yıkatmayınız.

Ayazma Halı Yıkama TEZAL

Halı yıkama evlerimizin veya işyerlerimizin olmazsa olmazları arasındadır. Günümüzün büyük bir kısmı halıların üzerinde geçmektedir. Dolayısıyla rutin olarak belirli aralıklarda halıların temizlenmesi gerekmektedir. Mevcut evlerimizde veya işyerlerimizde halıların temizlenmesi başlı başına sorun teşkil etmektedir. Firmamız sizi bu dertten kurtararak uygun fiyata ve hijyen bir şekilde sizlere hizmet vermektedir.

Ayazma halı yıkama firmaları arasında firmamız öncü kuruluşlardandır. 1980 yılından itibaren hizmet vermekteyiz. Bir telefon ile bize ulaşmanız halinde güler yüzlü personelimiz halılarınızı adreslerinizden alarak fabrikamızda temizleme işlemine başlarlar. Tezal Halı yıkama fabrikamızda halıları nasıl yıkadığımızı görmek için lütfen linki tıklayınız

altunizade halı yıkama

profesyonel halı yıkama

 

Scroll to Top