Altıyol Halı Yıkama

Bu sayfada Altıyol halı yıkama hizmetimiz ile ilgili bilgilere yer vereceğiz. Tezal Halı yıkama olarak Altıyol’a ücretsiz servis hizmeti vermekteyiz.

Altıyol’da profesyonel halı yıkama firması arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Halı yıkama evlerimizin veya işyerlerimizin olmazsa olmazları arasındadır. Günümüzün büyük bir kısmı halıların üzerinde geçmektedir. Dolayısıyla rutin olarak belirli aralıklarda halıların temizlenmesi gerekmektedir. Mevcut evlerimizde veya işyerlerimizde halıların temizlenmesi başlı başına sorun teşkil etmektedir. Firmamız sizi bu dertten kurtararak uygun fiyata ve hijyen bir şekilde sizlere hizmet vermektedir.

Altıyol halı yıkama firmaları arasında firmamız öncü kuruluşlardandır. 1980 yılından itibaren sizlerin hizmetindeyiz.  Bir telefon ile bize ulaşmanız halinde güler yüzlü personelimiz halılarınızı adreslerinizden alarak fabrikamızda temizleme işlemine başlarlar. Fabrikamızda halıları nasıl yıkadığımızı görmek için lütfen linki tıklayınız: halı yıkama

Scroll to Top