19 Mayıs Halı Yıkama

Kadıköy 19 Mayıs halı yıkama hizmetimiz hızlı ve garantili olarak Tezal Temizleme Hizmetleri tarafından yapılmaktadır. Halı Temizliğinde büyük bir tecrübeye sahip olan firmamız garantili hizmet vermektedir.

Kadıköy 19 Mayıs Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti

19 mayıs halı yıkama

 Düzenli halı yıkama sayesinde hem halılarınız derinlemesine temizlenir hem de uzun süre kullanımınızda sorun yaşamazsınız. Sağlıklı yaşam için sizde halılarınızı uzman ekibimiz ile bize teslim ettiğinizde sağlıklı halı yıkama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Temiz bir halı temiz bir nefes alma anlamına geleceğinden halılarınızı firmamız gibi profesyonel ellere emanet edebilirsiniz. Kadıköy’de 19 Mayıs mahallesi geniş bir bölgeye yayılmıştır. Halı yıkama hizmeti almak kimi zaman sorun olmaktadır. Ancak Tezal Temizlik hizmetleri Kadıköy halı yıkama hizmeti ile tüm ilçeye profesyonel halı yıkama hizmeti vermektedir.

Halı Yıkamada Neden Profesyonel Hizmet almalısınız

Halı yıkama sıklığınız elbette ki kullanım durumuna göre değişen bir durumdur. Halınızda leke oluşumları, evde çocuk olması veya ev hayvanı bulunması, ya da ev sakinlerinin alerjik yapıda bir rahatsızlığının olması sebepleri ile yılda en az 2 kere halılarınızı yıkatmalısınız. Halı temizlemesi derinlemesine temizlik olması gerektiğinden firmamız özel halı yıkama makinelerinde hijyenik deterjanlarla halı yıkama hizmeti sunmaktadır.
Gelişen teknolojiye ayak uydurulan makineler ile ve konusunda uzman profesyonellerle çalışmalar sürdürülür. Halılarınızı bir telefonunuzla evinizden ya da işyerinizden teslim alıyor ve teslim tarihimizi belirttikten sonra kısa sürede size teslim ediyoruz.

19 mayıs mahallesi halı yıkama

Yukarıdaki resimde halının yıkama işlemini görebilirsiniz. alttaki videoda ise canlı olarak yıkama işlemini görebilrisiniz. Tüm halılar şebeke suyunun arıtılması ile yıkanmakta ve durulanmaktadır.

Scroll to Top